WARSZTATY KULINARNE-PYSZNA PRZYGODA!

od 325 zł /noc
← Wróć do ofert

WARSZATY KULINARNE DLA KAŻDEGO !

Marzyłeś kiedyś by poczuć się jak uczestnik kulinarnego programu? A może planujesz zaskoczyć swoich bliskich specjalnym obiadem lub kolacją przygotowanymi wyłącznie przez Ciebie?

Zapraszamy zatem na warsztaty kulinarne. To propozycja dla każdego - zarówno tych, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki, jak i osób mających pewne doświadczenie w kuchni.

Już 9 grudnia zapraszamy Was na Warsztaty Kulinarne, które poprowadzi Krzysztof Zimnocha, szef kuchni w hotelu Bardo, laureat Mistrzostw Polski, uczestnik i finalista wielu konkursów gastronomicznych oraz pomysłodawca cieszących się ogromna popularnością kolacji charytatywnych na ternie Dolnego Śląska.

Podczas kilku godzin Krzysiek opowie oraz pokaże Wam  podstawy pracy w kuchni. Doradzi jak wybierać i dobierać najlepsze produkty oraz pokaże, jak je gotować, dusić, piec lub smażyć, aby pojawiając się na stole zachwycały swoim wglądem i smakiem.

Chętnie podzieli się z także zdobywaną przez wiele lat wiedzą oraz odpowie na każde pytanie. Nasze stanowiska oraz produkty już czekają. Brakuje tylko Ciebie.

Ilość miejsc ograniczona dlatego warto dokonać rezerwacji już dzisiaj.

9 GRUDNIA , GODZINA 17.00 START

PRZYGOTUJ SIĘ NA 4 GODZINNĄ PRZYGODĘ SMAKOWĄ . KAMERALNE GRUPY. ZADZWOŃ 601 678 500 , NAPISZ INFO@HOTELBARDO.COM

KOSZT UCZESTNICTWA W KURSIE TO JEDYNE 250 ZŁ .

W CENIE ZAPEWNIAMY WSZYSTKIE POTRZEBNE PRODUKTY ORAZ OPIEKĘ I WIEDZĘ SZEFA KUCHNI. KURS ZAKOŃCZONY DEGUSTACJĄ I CERTYFIKATEM .

 

*** CENA  ZA UCZESTNIKA WARSZATÓW  NIE ZAWIERA CENY POKOJU I NOCLEGU . NOCLEG MOŻNA DOKUPIĆ W SPECJALNEJ CENIE Z 10% RABATEM . 

← Wróć do ofert