U PODNÓŻA GÓR

JEDYNE
TAKIE MIEJSCE

czytaj więcej

HOTEL BARDO

Komfort i Natura

W naszym hotelu standard wypoczynku mierzymy komfortem pokoi a otaczająca nas natura, lasy to idealne miejsce na spokojny sen.

Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli. Z dbałości o środowisko i chęci zachowania otaczającej nas natury w nienaruszonym stanie podjęliśmy jedyną słuszną decyzję o budowie pierwszego w Polsce hotelu pasywnego. Pasywność to nic innego jak inteligentne wykorzystanie materiałów izolacyjnych i nowoczesnej technologii budowlanej. To przede wszystkim ekologia, mniejsze zużycie energii oraz duża oszczędność. Wymienniki ciepła, energia z wewnątrz ziemi sprawia że temperatura w naszym hotelu jest zawsze optymalna. Mamy nadzieję że radość z bycia ekologicznym udzieli się nie tylko nam ale także naszym gościom.

W PIĘKNYM OTOCZENIU

KAŻDE DANIE
SMAKUJE LEPIEJ

W PIĘKNYM OTOCZENIU

SPA & WELLNESS

Strefa Piękna i Relaksu

Zapraszamy do strefy piękna i pielęgnacji na zabiegi dla ciała i urody.

Kojące masaże, rytuały dla duszy i ciała w otoczeniu ciszy i spokoju.

Polecamy także nasz basen z zawsze krystalicznie czystą i bogatą w tlen wodą, jak w górskim strumieniu, który bezustannie o sobie przypomina w naszej okolicy.

czytaj więcej

ROWERY

AKTYWNY WYPOCZYNEK

W Górach Bardzkich niezwykłe walory krajobrazowe łączą się z bogactwem świata przyrody. Niepowtarzalne widoki, urokliwe łąki i polany, sieć dróg polnych i leśnych przyciągają do Barda amatorów kolarstwa górskiego.

W kalendarz imprez sportowych na stałe wpisał się wieloetapowy wyścig rowerowy MTB Jesień w Mieście Cudów.

czytaj więcej

DZIECI W HOTELU

ATRAKCJE DLA NAJMŁODSZYCH

Studia rodzinne: Nasze największe pokoje zaspokajają potrzeby rodzin. Studia czy Apartamenty przygotujemy nawet dla 6-osobowej rodziny. Możliwości dostawek i konfiguracji miejsc w większej przestrzeni pozwolą na komfort wspólnego przebywania.
Sala zabaw: W Sali widokowej dla najmłodszych zawsze mamy małe co nie co. Konsola X-box, klocki, zabawki edukacyjne, malowanki itp…

Menu dziecięce: Nasza kuchnia przygotowała specjalne menu, które doceni każdy mały łasuch. Jesteśmy także zawsze otwarci na Państwa potrzeby.
Plac zabaw: To prawdziwy poligon dla naszych dzieci – pozwalający na zdobywanie nowych sprawności i trenowanie nabytych umiejętności.

BLOG

Sprawdź co u nas

ZOBACZ NASZEGO BLOGA
DLA NAS LICZY SIĘ TO, CO

GOŚCIE
MÓWIĄ
O POBYCIE

WYRÓŻNILI NAS:
 • Hotel Bardo jest idealnym miejscem dla rodzinnego wypoczynku. Jest pięknie usytuowany, co zapewnia ciszę, spokój i relaks. Do tego obsługa wkłada serce w każdy szczegół i tworzy przyjazną atmosferę.
  Weronika
  Warszawa
 • Jest to mój kolejny pobyt - nadal bardzo miła obsługa, dobre jedzenie, piękne krajobrazy, cisza, a wieczorem zające na trawniku. Jestem bardzo zadowolony, jak tylko znajdę czas ponownie przyjadę.
  Krzysztof
  Jawor
 • Generalnie atmosfera hotelu jest przyjazna - hotel nie jest duży, ale teren wokół niego stwarza możliwość wszechstronnego wypoczynku (basen zewnętrzny, single track :), plac zabaw dla dzieci i siłownia! Dania z menu restauracyjnego przepyszne! - szczególnie SANDACZ!
  Maciej
  Wrocław

Nasz Instagram

OTAGUJ NAS #HOTELBARDO

ZOBACZ NASZEGO INSTAGRAMA
@textColor
@lightBgColor
@midBgColor
@darkBgColor
@baseColor
@brandPrimary
@brandSuccess